بلوارها، میادین و خیابان های سطح شهر با کاشت درخت و درختچه های جدید آراسته می شود.
بلوارها، میادین و خیابان های سطح شهر با کاشت درخت و درختچه های جدید آراسته می شود.

به گزارش فر نیوز  بلوارها، میادین و خیابان های سطح شهر با کاشت درخت و درختچه های جدید آراسته می شود. خسور عیسائیان  معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرمانشاه   با اعلام این خبر افزود  :   با تاکیدات دکتز طلوعی  شهردار جهادی  کرمانشاه  و در راستای توسعه فضای سبز شهری و تغییر […]

به گزارش فر نیوز  بلوارها، میادین و خیابان های سطح شهر با کاشت درخت و درختچه های جدید آراسته می شود.

خسور عیسائیان  معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرمانشاه   با اعلام این خبر افزود  :   با تاکیدات دکتز طلوعی  شهردار جهادی  کرمانشاه  و در راستای توسعه فضای سبز شهری و تغییر الگوی کاشت؛ طرح کاشت وسیع درخت و درختچه در سطح بلوارها، میادین، رفیوژها و پارک های سطح شهر در دستور کار قرار  دارد .

وی  همچنین بیان داشت  :  امسال شهرداری کرمانشاه با توجه به اهمیت نقش فضای سبز در شکوفایی سیما و منظر شهری در وهله ی اول اقدام به حفظ و نگهداری وضع موجود و در ادامه تلاش در جهت گسترش و بالا بردن سرانه فضای سبز سطح شهر کرده است .

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد :    از این رو با توجه به شرایط اقلیمی شهر و تنوع آب و هوایی، طرح کاشت گونه های مختلف درخت و درختچه های زینتی متناسب با آب و هوا و اقلیم شناسی شهر کرمانشاه؛ با همکاری و نظارت  معاونت خدمات شهری شهرداری، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری و حوزه ی فضای سبز مناطق هشتگانه آغاز شده است .

وی با  ظهار امید واری در جهت رضایت شهروندان کرمانشاهی  بیان داشت  :  بر اساس نظر سنجی ها  این  حرکت شهرداری مورد رضایت شهروندان عزیز کرمانشاهی قرار گرفته است .

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دولت در بودجه سالانه معمولا ردیف جداگانه‌ای برای قطار شهری در کشور مدنظر قرار می‌دهد.