ابراهیم شکیبا بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ️یک مورد بیمار مبتلا به ویروس جهش یافته کرونا موسوم به کرونا انگلیسی در کرمانشاه شناسایی شد. وی افزود: ️نمونه آزمایش این بیمار با کیت‌های تشخیصی ویژه ویروس کرونا جدید در آزمایشگاه بررسی و ابتلای قطعی در وی تشخیص داده شد. معاون […]

ابراهیم شکیبا بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ️یک مورد بیمار مبتلا به ویروس جهش یافته کرونا موسوم به کرونا انگلیسی در کرمانشاه شناسایی شد.

وی افزود: ️نمونه آزمایش این بیمار با کیت‌های تشخیصی ویژه ویروس کرونا جدید در آزمایشگاه بررسی و ابتلای قطعی در وی تشخیص داده شد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: ️بیمار خانمی ۴۶ ساله کرمانشاهی و ساکن شهر کرمانشاه است که هفته گذشته به شهرستان ماهشهر استان خوزستان سفر کرده است.

شکیبا بیان کرد: ️تمام اقدامات لازم بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت برای بررسی افراد نزدیک و اقدامات پیشگیری و کنترلی برای بیمار و اطرافیان او توسط دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه انجام شده و یا در حال انجام است.‌

وی با بیان شرایط حال عمومی این بیمار خاطر نشان کرد: ️حال عمومی این بیمار در حال حاضر مساعد است.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: ️لازم است همه مردم با رعایت شدید تر و جدی تر دستورات بهداشتی از خود و خانواده شأن در برابر این ویروس خطرناک محافظت کنند.

شکیبا افزود: ویروس جهش یافته به مراتب خطرناک‌تر و با قدرت انتشار بالاتری است و اگر مردم مراعات نکنند، ممکن است استان کرمانشاه را در آستانه یک آزمون سخت قرار دهد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تخلفات سرعت غیرمجاز در محورهای مواصلاتی کرمانشاه 34درصد کاهشیافت