مجید یزدان پناه صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و احتمال ورود به پیک چهارم این بیماری همانند سال گذشته اسکان نوروزی مسافران در مدارس استان کرمانشاه انجام نخواهد گرفت. وی افزود: در سال‌های گذشته برای فراهم آوردن محل اسکان برای میهمانان نوروزی و کمک به گردشگری، […]

مجید یزدان پناه صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و احتمال ورود به پیک چهارم این بیماری همانند سال گذشته اسکان نوروزی مسافران در مدارس استان کرمانشاه انجام نخواهد گرفت.

وی افزود: در سال‌های گذشته برای فراهم آوردن محل اسکان برای میهمانان نوروزی و کمک به گردشگری، بیش از ۴۰۰ مدرسه میزبان مسافران نوروزی در تعطیلات ایام عید در استان کرمانشاه بوده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به تأثیر ویروس کرونا بر فعالیت‌های آموزشی تصریح کرد: از اسفند سال گذشته با اعلام وزرات بهداشت مبنی بر شیوع ویروس کرونا در کشور مدارس استان کرمانشاه همانند سایر نقاط کشور تعطیل و آموزش دانش آموزان به صورت مجازی در حال انجام است.

یزدان پناه بیان کرد: با تعطیل شدن مدارس و راه اندازی شبکه آموزش مجازی شاد دانش آموزان آموزش‌های لازم را از این شبکه دریافت می‌کنند و هم اکنون بیش از ۹۲.۵۹ درصد دانش آموزان استان کرمانشاه عضو شبکه شاد هستند.

گفتنی است، در استان کرمانشاه ۳۲۷ هزار و ۳۶۹ دانش آموز در مقاطع تحصیلی مختلف در حال تحصیل هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آمادگی برای خرید بیش از 650 هزار تن گندم از کشاورزانکرمانشاه