به گزارش فر نیوز  مدیر کل راه و شهرسازی کرمانشاه اعلام کرد ؛ مجوز دو بانده کردن محور کرمانشاه به پاوه با توجه به حساسیت موضوع اخذ شده است و برای سومین بار به مناقصه گذاشته می‌شود. به گزارش فر نیوز  به نقل از صدا و سیما، مسعود شریفی مدیر کل راه و شهرسازی کرمانشاه […]

به گزارش فر نیوز  مدیر کل راه و شهرسازی کرمانشاه اعلام کرد ؛ مجوز دو بانده کردن محور کرمانشاه به پاوه با توجه به حساسیت موضوع اخذ شده است و برای سومین بار به مناقصه گذاشته می‌شود.

به گزارش فر نیوز  به نقل از صدا و سیما، مسعود شریفی مدیر کل راه و شهرسازی کرمانشاه به مشکلات و حادثه خیز بودن محور پاوه به کرمانشاه گفت: این پروژه با توجه به حساسیت و بزرگی آن بسیار مهم بود که تا به اجرا در آید و به همین دلیل با موافقت وزارت خانه مجوز دو بانده کردن محور کرمانشاه به پاوه صادر شد.

مدیر کل راه و شهرسازی کرمانشاه با اشاره به اینکه تا کنون حدود ۱۰ کیلومتر این پروژه  با برآورد اولیه ۴۰ میلیارد تومان در حد فاصل روانسر به پاوه، انجام شده و به مناقصه رفته است افزود: با این حال تا‌کنون ۲ بار تجدید مناقصه شده، اما به دلیل حساسیت کار و طولانی بودن مسیر هنوز پیمانکاری که بتواند به لحاظ اقتصادی در این کار سرمایه گذاری کند پیدا نشده به همین جهت این پروژه برای سومین بار متوالی به مناقصه رفته است.

شریفی تصریح کرد: این مناقصه از طرف شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل و نقل با اعتبار یعنی به نوعی خود وزارت خانه صورت می‌گیرد و به محض مشخص شدن پیمانکار پروژه شکل عملیاتی به خود خواهد گرفت

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز فصل گرما و خدمات مضاعف شهرداری برای خدمت به شهروندان