حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صالحی‌ مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به ثبت‌نام بیش از ۱۰۰ داور از استان در آزمون ساماندهی داوران مسابقات قرآن، اظهار کرد: ثبت‌نام در این آزمون از ۲۴ دی‌ماه آغاز و به مدت یک‌ماه ادامه داشت. وی افزود: اولین مرحله آزمون ساماندهی داوری مسابقات قرآن ۲۴ اسفندماه برگزار می‌شود و […]

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صالحی‌ مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به ثبت‌نام بیش از ۱۰۰ داور از استان در آزمون ساماندهی داوران مسابقات قرآن، اظهار کرد: ثبت‌نام در این آزمون از ۲۴ دی‌ماه آغاز و به مدت یک‌ماه ادامه داشت.

وی افزود: اولین مرحله آزمون ساماندهی داوری مسابقات قرآن ۲۴ اسفندماه برگزار می‌شود و اطلاعات آزمون از طریق گروه‌های مجازی تشکیل شده منتشر می‌شود.

حجت‌الاسلام صالحی با اشاره به برگزاری آزمون به دو شیوه کتبی و شفاهی گفت: برگزیدگان آزمون کتبی به مرحله دوم آزمون که شفاهی برگزار می‌شود راه می‌یابند و آزمون مرحله شفاهی فروردین‌ ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه در پایان با اشاره به در نظر نگرفتن سقف برای قبولی داوران، تصریح کرد: کسب حد نصاب نمره قبولی ملاک پذیرش در آزمون است و برای شرکت‌کنندگان مجاز مدرک داوری مسابقات قرآن صادر می‌شود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اجرای طرح تشدید نظارت بر فرآورده‌های خام دامی درکرمانشاه