محمد حیدری  با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در یازده ماهه ابتدایی سال جاری، اظهار کرد: ۶۴ نفر در این مدت به علت سوانح ناشی از تصادفات رانندگی در جاده‌های استان کرمانشاه جان خود را از دست دادند./وی افزود: آمار تصادفات در جاده‌های استان کرمانشاه در یازده ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به مدت مشابه […]

۶۴ نفر در جاده‌های کرمانشاه طی سال جاری جان باختند

محمد حیدری  با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در یازده ماهه ابتدایی سال جاری، اظهار کرد: ۶۴ نفر در این مدت به علت سوانح ناشی از تصادفات رانندگی در جاده‌های استان کرمانشاه جان خود را از دست دادند./وی افزود: آمار تصادفات در جاده‌های استان کرمانشاه در یازده ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۳۴ درصد کاهش یافته است. رئیس پلیس راه استان کرمانشاه به نزدیکی سال نو و تعطیلات نوروز اشاره کرد و گفت: پلیس راه استان کرمانشاه از بیستم اسفندماه لغایت ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در آماده‌باش قرار خواهد گرفت. وی با تاکید بر اینکه طرح نوروزی پلیس راه برای کنترل تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در ایام نوروز است، تصریح کرد: ۷۵ تیم محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی این استان در ایام نوروز مستقر خواهند شد./رئیس پلیس راه استان کرمانشاه ادامه داد: رانندگان وسایل نقلیه در هنگام تردد در جاده‌ها باید نکات ایمنی را رعایت کرده و به دستورات پلیس توجه کنند.

 رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: ۶۴ نفر در جاده‌های این استان به علت سوانح ناشی از تصادفات رانندگی طی سال جاری جان باختند.

محمد حیدری  با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در یازده ماهه ابتدایی سال جاری، اظهار کرد: ۶۴ نفر در این مدت به علت سوانح ناشی از تصادفات رانندگی در جاده‌های استان کرمانشاه جان خود را از دست دادند.

وی افزود: آمار تصادفات در جاده‌های استان کرمانشاه در یازده ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۳۴ درصد کاهش یافته است. رئیس پلیس راه استان کرمانشاه به نزدیکی سال نو و تعطیلات نوروز اشاره کرد و گفت: پلیس راه استان کرمانشاه از بیستم اسفندماه لغایت ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در آماده‌باش قرار خواهد گرفت. وی با تاکید بر اینکه طرح نوروزی پلیس راه برای کنترل تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در ایام نوروز است، تصریح کرد: ۷۵ تیم محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی این استان در ایام نوروز مستقر خواهند شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش ۱۰ برابری مصرف دارو‌های کرونا در کرمانشاه

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه ادامه داد: رانندگان وسایل نقلیه در هنگام تردد در جاده‌ها باید نکات ایمنی را رعایت کرده و به دستورات پلیس توجه کنند./مهر