ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت اولین مورد فوت بر اثر ابتلا به کرونای انگلیسی در استان خبر داد. مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ثبت یک مورد فوت در استان در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه این مورد فوت بر اثر […]

ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت اولین مورد فوت بر اثر ابتلا به کرونای انگلیسی در استان خبر داد.

مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ثبت یک مورد فوت در استان در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه این مورد فوت بر اثر ابتلا به کرونای انگلیسی بوده که اولین مورد فوت بر اثر ابتلا به این ویروس در استان محسوب می شود.

وی افزود: با ثبت این یک مورد فوت، تاکنون شمار قربانیان کرونا در استان به ۱۴۸۸ نفر رسیده است.

محمدی با اشاره به شناسایی شش مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در استان تاکید کرد: این نوع از ویروس کرونا، قدرت انتقال بیشتری دارد و مردم باید بیش از پیش رعایت پروتکل های بهداشتی را داشته باشند.

این مسئول در ادامه از بستری شدن ۶۴ نفر در شبانه روز گذشته در سطح استان خبر داد و افزود: با این تعداد شمار بستری های حال حاضر مراکز درمانی استان به ۱۴۰ نفر رسیده است.

وی افزود: از این تعداد ۵۳ نفر در بخش های ویژه بستری هستند که حال پنج نفر آنها وخیم است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: از ابتدای شروع پاندمی کرونا تاکنون ۲۷ هزار و ۸۴۱ نفر در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

وی افزود: همچنین از شروع این بیماری در استان تاکنون ۴۳ هزار و ۹۸۴ مبتلا در سطح استان شناسایی شده اند.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز "جشنِ نیکوکاری" در کرمانشاه/ جمع آوری کمک 24 میلیاردیپیش از شروع جشن