عبادالله کنجوریان پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حمایت از تولیدات داخلی اظهار کرد: در این راستا تمامی اقدامات و حمایت‌های مورد نیاز با توجه به قوانین و ظرفیت‌های موجود از سرمایه گذاران در شهرستان هرسین در سال جدید انجام خواهد شد. […]

عبادالله کنجوریان پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حمایت از تولیدات داخلی اظهار کرد: در این راستا تمامی اقدامات و حمایت‌های مورد نیاز با توجه به قوانین و ظرفیت‌های موجود از سرمایه گذاران در شهرستان هرسین در سال جدید انجام خواهد شد.

وی افزود: اقدامات حمایتی شامل کمک در تهیه زمین، اعطای تسهیلات تعریف شده به منظور توسعه و گسترش کار و صدور مجوزهای لازم برای سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف در شهرستان هرسین صورت می‌گیرد.

فرماندار شهرستان هرسین به پتانسیل‌های سرمایه گذاری در این شهرستان اشاره کرد و گفت: معادن غنی در هرسین، باغداری، دامداری و دامپروری و تولید گیاهان دارویی از جمله مواردی است که سرمایه گذاران می‌توانند ورود پیدا کرده و در این عرصه فعالیت کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه هرسین نزدیک‌ترین شهرستان به مرکز استان کرمانشاه است، در صورت سرمایه گذاری در بخش صنعتی قطعاً موفقیت‌های چشمگیری می‌تواند برای سرمایه گذاران حاصل شود.

کنجوریان از مردم شهرستان هرسین خواست تا حداکثر همکاری را با سرمایه گذاران داشته باشند تا اشتغالزایی برای جوانان و افراد بیکار در شهرستان هرسین محقق شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
در 20 ثانیه با استقلال سفید امضا کردم!