به گزارش خبرگزاری مهر، جمال سلمانی اظهار کرد: پس از اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر زورگیری از وی توسط راننده و سرنشین یک تاکسی در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد ۲ فرد زورگیر پس از سرقت […]

به گزارش خبرگزاری مهر، جمال سلمانی اظهار کرد: پس از اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر زورگیری از وی توسط راننده و سرنشین یک تاکسی در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد ۲ فرد زورگیر پس از سرقت یک دستگاه تاکسی و با عنوان مسافرکش، افراد سالمند و بانوان را سوار خودرو کرده و سپس در فرصت مناسب و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال باارزش آنها نظیر طلا، گوشی تلفن همراه، پول نقد و عابر بانک و … می‌کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: کاراگاهان پایگاه شمال پلیس آگاهی استان کرمانشاه با انجام تحقیقات گسترده و تلاش‌های بی وقفه خود موفق به شناسایی یکی از عوامل زورگیری شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر و تاکسی سرقتی را هم کشف کردند.

سلمانی با اشاره به اعتراف زورگیر دستگیر شده به ارتکاب پنج فقره سرقت به عنف و ۶ فقره کیف قاپی در شهر کرمانشاه عنوان کرد، این سرقت‌ها را با همدستی شخص دیگری انجام داده است.

وی گفت: با راهنمایی سارق دستگیر شده، همدست وی هم شناسایی و دستگیر و او نیز در بازجویی‌ها به ارتکاب سرقت‌های انجام شده اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از شهروندانی که مورد زورگیری قرار گرفته‌اند خواست تا با مراجعه به پلیس آگاهی استان کرمانشاه شکایت خود را در این موضوع ثبت کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یک روز دیگر هم به خیر گذشت