با همکاری خیرین حوزه ی سلامت؛ تفاهمنامه ی همکاری به منظور احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در کرمانشاه بین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و خیرین سلامت امضاء شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در حال حاضر دو بیمارستان در شهرستان‌های سرپل ذهاب […]

با همکاری خیرین حوزه ی سلامت؛

تفاهمنامه ی همکاری به منظور احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در کرمانشاه بین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و خیرین سلامت امضاء شد.

احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در کرمانشاهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در حال حاضر دو بیمارستان در شهرستان‌های سرپل ذهاب و اسلام آبادغرب با کمک خیران  در حال ساخت است افزود: احداث دو پایگاه امداد و نجات در کمربندی غربی و شرقی کرمانشاه اقدامی بزرگ و نجات بخش است.

دکتر مرادی خاطر نشان کرد: راه اندازی بیمارستان جامع زنان در استان را از دیگر برنامه‌های در دست اجرا عنوان و ابراز امیدواری کرد با همکاری خیران حوزه‌ی سلامت کار ساخت آن در بیمارستان معتضدی کرمانشاه آغاز شود.

در ادامه دکتر قلعه سفیدی مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: توافق نامه سه جانبه‌ای بین وزارت بهداشت، مجمع خیرین سلامت کشور و مجمع خیرین وزارت راه و شهرسازی در خصوص ساخت ۱۰۰ پایگاه اورژانس جاده‌ای در کشور بسته شده  است که ساخت سه پایگاه به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اختصاص یافته است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هوای کرمانشاه، کنگاور و قصرشیرین در وضعیت ناسالم قرارگرفت