معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان ؛ معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: قیمت و عرضه ی گوشت مرغ در بازار کنترل می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، پرویزی فر با اشاره به اینکه در روزهای آینده تلاش می شود  با جایگزینی یکی از اتحادیه ها ی […]

معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان ؛

معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: قیمت و عرضه ی گوشت مرغ در بازار کنترل می شود.

راه اندازی اتحادیه کنترل عرضه ی گوشت مرغ در بازاربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، پرویزی فر با اشاره به اینکه در روزهای آینده تلاش می شود  با جایگزینی یکی از اتحادیه ها ی تحت نظر مجمع امور صنفی  و حذف واسطه ها ، از زمان خرید تا تحویل مرغ به مرغداریها موضوع عرضه رصد ‌شود افزود: این اقدام به منظور کاهش تخلفات، عرضه ی مناسب و به اندازه ی مرغ و توزیع با نرخ مصوب صورت می گیرد.

 

معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه  گفت: در بهمن ماه امسال ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار جوجه ریزی صورت گرفته است که  با این میزان جوجه ریزی ۶ هزار تن گوشت مرغ تولید و راهی بازار مصرف می‌شود.

وی بااشاره به اینکه این میزان گوشت تولیدی نسبت به ماه پیش از آن  هزار تن بیشتر شده است افزود: مشکلی در تامین گوشت مرغ وجود  ندارد .

 

معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه  با بیان اینکه سازمان بازرسی صنعت، معدن و تجارت بازار را کنترل می‌کند گفت: شهروندان در صورت مشاهده تخلف موارد را با سامانه‌ی ۱۲۴ در میان بگذارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشت جو در بیش از ۱۶۸ هزار اراضی کشاورزی