در ادامه بازی‌های هفته بیست‌و‌ششم سری A ایتالیا، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال سامپدوریا میزبان تیم کالیاری بود و این بازی در حالی که تا ششمین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه دوم به سود سامپدوریا در جریان بود در نهایت با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت. در این بازی سامپدوریای تحت هدایت کلودیو رانیری به تساوی خانگی […]

در ادامه بازی‌های هفته بیست‌و‌ششم سری A ایتالیا، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال سامپدوریا میزبان تیم کالیاری بود و این بازی در حالی که تا ششمین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه دوم به سود سامپدوریا در جریان بود در نهایت با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.

در این بازی سامپدوریای تحت هدایت کلودیو رانیری به تساوی خانگی رضایت دادند که در دقیقه ۱۱ دروازه‌شان توسط ژوائو پدرو باز شد. آنها تا دقیقه ۷۸ هم تیم بازنده میدان بودند اما با گل بارتوژ پرژینسکی به بازی برگشتند و دو دقیقه بعد هم مانولو گابیادینی گل دوم‌شان را را زد. این اما پایان کار نبود چرا که راجا ناینگولان بازیکن سابق تیم‌های اینتر و رم در ششمین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه دوم گل تساوی را برای کالیاری زد و این تیم را از شکست نجات داد.

با این نتیجه سامپدوریا ۳۲ امتیازی شد و با یک پله صعود در جایگاه دهم جدول قرار گرفت. تیم کالیاری هم با ۲۲ امتیاز در رده هفدهم جدول باقی ماند. این در حالیست که تیم هجدهم جدول، تورینو دو بازی کمتر انجام داده و ۲۰ امتیازی است.

امشب از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران یک بازی دیگر در سری A برگزار می‌شود که در آن ناپولی میزبان بولونیا خواهد بود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت یک فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه