مجتبی بخشی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مددجویان کمیته امداد و بهزیستی باتوجه به دریافتی که دارند وضعیت مناسبی ندارند و باید مستمری آنان افزایش یابد. وی ادامه داد: در بحث کمک معیشتی به این دو قشر، هم مجلس شورای اسلامی و هم دولت برنامه‌هایی دارند که باید جهت کمک […]

مجتبی بخشی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مددجویان کمیته امداد و بهزیستی باتوجه به دریافتی که دارند وضعیت مناسبی ندارند و باید مستمری آنان افزایش یابد.

وی ادامه داد: در بحث کمک معیشتی به این دو قشر، هم مجلس شورای اسلامی و هم دولت برنامه‌هایی دارند که باید جهت کمک به این عزیزان عملیاتی شود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ابتدا مقرر بود که به سه دهک فقیر جامعه کمک معیشتی صورت گیرد، اما اکنون به هفت دهک جامعه رسیده است.

وی با بیان اینکه تمام تلاش مجلس برای افزایش دریافتی مددجویان متمرکز شده است، گفت: امروزه باتوجه به وضعیت اقتصادی حتی اگر مددجویان ماهیانه مبلغ یک میلیون تومان نیز دریافت کنند، این مبلغ کفاف زندگی آنان را نخواهد داد و بودجه ارائه شده ازسوی دولت نیز بسیار ضعیف است.

وی در پایان بیان کرد: امیدواریم با تلاش همکاران در کمسیون تلفیق و سپس صحن علنی مجلس بتوانیم در افزایش حقوق مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مؤثر باشیم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش ظرفیت صنایع تبدیلی بخش کشاورزی