جواد رضایی‌تبار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت:  مسابقات لیگ برتر جام خلیج همیشه فارس یادواره سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی با حضور ۹ استان از سراسر کشور با میانگین سنی ۲۰ سال از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ اسفند سال‌جاری در استان تهران برگزار شد. وی افزود: مسابقات لیگ برتر هاکی با […]

جواد رضایی‌تبار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت:  مسابقات لیگ برتر جام خلیج همیشه فارس یادواره سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی با حضور ۹ استان از سراسر کشور با میانگین سنی ۲۰ سال از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ اسفند سال‌جاری در استان تهران برگزار شد.

وی افزود: مسابقات لیگ برتر هاکی با حضور استان‌های کرمانشاه، تهران، خراسان جنوبی،خراسان رضوی، مازندران، ایلام، خرم آباد، گیلان و همدان در دانشگاه آزاد اسلامی تهران برگزار شد.

رئیس هیأت هاکی استان کرمانشاه ادامه داد: هم‌اکنون با مجوز ستاد کرونا تمرینات را در سالن و چمن مجموعه ورزشی شهید جمال میرزاده واقع در کارمندان ادامه می‌دهیم و سعی در توسعه این ورزش جذاب داریم.

وی در خصوص اهداف پیش‌رو جهت توسعه این ورزش، گفت: برای گسترش رشته ورزشی هاکی تفاهم‌نامه‌ای بین اداره کل آموزش و پرورش و شهرداری استان ایجاد شده که دانش‌آموزان را تشویق به فعالیت در رشته هاکی در مدارس و توسعه این رشته در مراکز اداری شهرداری کند.

وی افزود: رشته ورزشی هاکی از دیرباز مورد توجه عده‌ای از ورزش دوستان بوده و قبل از انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه بنیانگذاری شده و رشد و توسعه این ورزش با همت پیشکسوتان انجام شده و هم‌اکنون در همه رده سنی و در بخش آقایان و خانم‌ها فعال است.

رضایی‌تبار ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و اعمال محدودیت‌ها مسابقات به‌صورت نیمه تعطیل برگزار شد که توانستیم با همت ورزشکاران و اسپانسر که توسط شهرداری انجام شده و مدیران مسئول در مسابقات لیگ برتر شرکت کنیم.

ویخاطرنشان کرد: رشته هاکی ورزشی دلچسبی است که امکانات رایگانی را نظیر ثبت‌نام، امکانات اولیه و بیمه ورزشی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهیم لذا از مسئولین تقاضامندیم حمایت کافی را داشته باشند تا بتوانیم این رشته را علاوه بر شهرستان کرندغرب و سرپل‌ذهاب در شهرستان‌های دیگر استان نیز فعال کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برنامه‌های درسی شنبه ۱۱ بهمن دانش آموزان در مدرسه تلویزیونی

انتهای پیام/پ