به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از کرمانشاه، در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا و براساس ارزیابی‌های انجام شده مبتنی بر فرایند اشراف کلی ریاست سازمان بسیج مستضعفین در وضعیت و عملکرد سال ۱۳۹۸ سازمان بسیج مهندسین صنعت […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از کرمانشاه، در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا و براساس ارزیابی‌های انجام شده مبتنی بر فرایند اشراف کلی ریاست سازمان بسیج مستضعفین در وضعیت و عملکرد سال ۱۳۹۸ سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه مفتخر به کسب عنوان موفق‌ترین سازمان قشری سطح بسیج در پنجمین جشنواره ملی مالک اشتر بسیج و اخذ لوح افتخار سازمانی از سوی سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین شد.

در متن این لوح افتخار سازمانی آمده است:

در راستای تدابیر فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای و براساس ارزیابی‌های انجام شده مبتنی بر فرایند اشراف فرماندهی کل سپاه در وضعیت و عملکرد سال ۹۸ مفتخر به کسب رتبه موفق‌ترین سازمان قشری در سطح بسیج در پنجمین جشنواره ملی مالک اشتر بسیج گردیده‌اید. بی‌شک این موفقیت مرهون تلاش و مجاهدت یکایک همکاران عزیز و خدوم آن سازمان می‌باشد.

اینجانب بر خود لازم می‌دانم از تلاش‌ها و مجاهدت‌های بی‌وقفه و مخلصانه شما تقدیر و تشکر نمایم.

ان‌شاءالله با اتکا به خداوند سبحان و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از رهنمودهای نایب برحقش امام خامنه‌ای در خدمت صادقانه به اسلام و انقلاب و توسعه تفکر بسیجی، موفق باشید.

گفتنی است، این سازمان موفق به کسب موفق‌ترین سازمان قشری در سطح سپاه استان در دهمین جشنواره مالک اشتر سپاه حضرت نبی اکرم (ص) از سوی سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
به کارگیری زندانیان بی‌خطر برای اجرای خدمات عام‌المنفعهرایگان

هدف جشنواره مالک اشتر، معرفی برترین و موفق‌ترین رده‌های سپاه و بسیج به صورت سالانه و با انگیزه ایجاد رقابت و الگوسازی بین رده‌ها از اهداف این جشنواره است. همچنین نو آوری در اجرای برنامه‌ها، چابکی، نگاه‌های بلند مدت و الگو‌های جهادی از ملاک‌ها رده‌های برتر بوده است.

انتهای پیام/پ