به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار یحیی الهی فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه به همراه سرهنگ گراوند سرپرست هنگ مرزی پاوه و رؤسای عقیدتی سیاسی مرزبانی استان و هنگ مرزی پاوه، با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان پاوه با ماموستا ملاقادر قادری به دیدار و گفت‌وگو پرداخت. فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در این دیدار […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار یحیی الهی فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه به همراه سرهنگ گراوند سرپرست هنگ مرزی پاوه و رؤسای عقیدتی سیاسی مرزبانی استان و هنگ مرزی پاوه، با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان پاوه با ماموستا ملاقادر قادری به دیدار و گفت‌وگو پرداخت.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در این دیدار صمیمی، به جامعه اسلامی در اجرای عدالت و نقش مهم و موثر روحانیون و ائمه جمعه در راستای افزایش امنیت اشاره و اظهار داشت: تعامل سازنده در راستای برقراری امنیت پایدار در کشور امری مهم و اجتناب‌ناپذیر است و مرزهای جمهوری اسلامی به واسطه وجود و همکاری مرزبانان و مرزنشینان از امنیت بالایی برخوردار است.

ماموستا ملاقادر قادری نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان پاوه در ادامه این نشست از زحمات نیروهای مرزبانی در راستای ارتقای امنیت پایدار در مرز قدردانی و تشکر کرد و با اشاره به وضعیت امنیتی کشورهای منطقه، افزود: امروزه ما به فضل الهی شاهد امنیت واقعی در کشور هستیم که این موضوع مرهون زحمات شما نیروهای مسلح کشور است.

گفتنی است، در پایان این دیدار از زحمات خداپسندانه سرهنگ رسول سرابخشکه فرمانده سابق هنگ مرزی پاوه توسط ماموستا قادری تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرمربی تیم مردانپاشا البرز، استعفا داد