به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، بنا بر تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ و پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ اسفندماه در آرامستان‌های سراسر استان کرمانشاه بسته خواهد شد. پیک کرونای انگلیسی از خوزستان در حال حرکت به سمت استان چهار محال و بختیاری است و به طور قطع […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، بنا بر تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ و پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ اسفندماه در آرامستان‌های سراسر استان کرمانشاه بسته خواهد شد.

پیک کرونای انگلیسی از خوزستان در حال حرکت به سمت استان چهار محال و بختیاری است و به طور قطع استان کرمانشاه نیز در معرض خطر گردش ویروس جدید قرار دارد و نگرانی مسئولان بهداشتی برای سلامت مردم بیشتر شده است.

براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تاکنون ۶ نفر در استان به کرونای انگلیسی مبتلا شده است که یک خانم ۳۹ ساله جان خود را از دست داده است.

گسترش و چرخش ویروس انگلیسی در کرمانشاه برای همه ساکنان استان کرمانشاههشدار و اعلام خطر بوده و لازم است با تشدید مراقبت‌های بهداشتی هر چه سریعتر خود را از معرض ابتلا به این گونه ویروس نجات دهند‌.

شلوغی بازار برای خریدهای نوروزی موجی از نگرانی را ایجاد می‌کند زیرا قدرت سرایت و پیشرفت ویروس کرونای انگلیسی بسیار بالا است و به طور قطع کنترل آن در صورت شیوع بسیار دشوار خواهد بود.

انتهای پیام/۸۳۲/ ت

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
چرا "کرونا" در برخی افراد شدیدتر بروز می‌کند؟