به گزارش خبرنگار مهر، سعید بهشتی‌راد بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد اظهار کرد: انسجام در مساجد در گرو فعال شدن شورای عالی مساجد است، لذا تنها در صورت افزایش تعداد کانون‌ها تغییرات محتوایی و اساسی در مساجد و جامعه ایجاد نمی‌شود. وی افزود: تغییرات جزیره‌ای و دل‌بخواهی در مساجد […]

به گزارش خبرنگار مهر، سعید بهشتی‌راد بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد اظهار کرد: انسجام در مساجد در گرو فعال شدن شورای عالی مساجد است، لذا تنها در صورت افزایش تعداد کانون‌ها تغییرات محتوایی و اساسی در مساجد و جامعه ایجاد نمی‌شود.

وی افزود: تغییرات جزیره‌ای و دل‌بخواهی در مساجد توسط سپاه پاسداران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون مساجد و سایر دستگاه‌ها کاری از پیش نبرده و باید با تشکیل شورای عالی مساجد، هر مسجد را به یک قرارگاه تبدیل کرد.

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه با بیان اینکه شورای عالی مساجد باید روحانی‌محور باشد، گفت: مساجد در گذشته بر خلاف امروز شاهد حضور جوانان عاشق بود، هم اکنون استقبال جوانان کاهش یافته، در حالی که مسئولین درگیر اختلافات ریز و جزئی هستند دشمنان اسلام و انقلاب از هر فرصتی برای ضربه زدن به این کشور استفاده می‌کنند.

وی با بیان اقدامات لازم برای رسیدن به جایگاه نخست کانون‌های فرهنگی مساجد در کشور تصریح کرد: قرارگاه‌های تشکیلی باید ذیل شورای عالی مساجد فعالیت کرده و هر کدام از اعضای آن حق رأی داشته باشند تا با هم‌افزایی و مشارکت تمامی ارگان‌ها به هدف مدنظر رسید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استقلال جمهوری اسلامی را مرهون ارزش‌های اسلامی و ولایت فقیههستیم