به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر امروز مراسم افتتاح ۲ هزار و ۴۰۰ مرکز زندگی مثبت در سراسر کشور برگزار شد. در این مراسم که با حضور فرماندار، مدیرکل بهزیستی استان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه برگزار شد، ۸۰ مرکز در استان کرمانشاه شامل ۳۵ مرکز در سطح شهر کرمانشاه افتتاح شد. […]

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر امروز مراسم افتتاح ۲ هزار و ۴۰۰ مرکز زندگی مثبت در سراسر کشور برگزار شد.

در این مراسم که با حضور فرماندار، مدیرکل بهزیستی استان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه برگزار شد، ۸۰ مرکز در استان کرمانشاه شامل ۳۵ مرکز در سطح شهر کرمانشاه افتتاح شد.

فرحناز محمدی در این مراسم اظهار کرد: از ۲ هزار و ۴۰۰ پروژه کشوری سهم استان کرمانشاه ۸۰ پروژه مثبت زندگی بوده که امروز با هدف تجمع خدمات بهزیستی در یک مکان برای مددجویان و سایر اقشار جامعه افتتاح شد.

وی افزود: در این مراکز ۲۲ فعالیت قابل ارائه وجود دارد که امکان افزایش آن با توجه به تعداد مددجویان و خدمات برای سایر اقشار وجود دارد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه خدمات این مراکز را شامل توانبخشی، پیشگیری، غربالگری بینایی و غربالگری شنوایی عنوان کرد و گفت: این خدمات برای مددجویان و سایر افراد جامعه و به صورت الکترونیک انجام می‌شود، در این مراکز رسیدگی به مددجویان قابل رصد و گزارش است.

محمدی پرونده‌های ارائه شده به هر مرکز را یک صد و ۵۰ تا ۴۵۰ پرونده اعلام کرد و ادامه داد: هر مددکار یک صد و ۵۰ خانوار را زیر پوشش و رسیدگی دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خلیل‌زاد: افغان‌ها نیاز به توافق صلح دارند