عبادالله کنجوریان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح «کتاب در خانه» در شهرستان هرسین اظهار کرد: کتاب و کتابخوانی تأثیر به سزایی بر جوامع دارد، لذا توسعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی در ایام کرونایی توصیه می‌شود. وی به طرح «کتاب در خانه» اشاره کرد و افزود: این […]

عبادالله کنجوریان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح «کتاب در خانه» در شهرستان هرسین اظهار کرد: کتاب و کتابخوانی تأثیر به سزایی بر جوامع دارد، لذا توسعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی در ایام کرونایی توصیه می‌شود.

وی به طرح «کتاب در خانه» اشاره کرد و افزود: این طرح ظرفیتی مهم برای دوستداران کتاب محسوب می‌شود، مردم می‌توانند با یک تماس تلفنی کتاب مورد نیاز خود را به صورت امانت و با سرویس رایگان درب منزل تحویل بگیرند.

فرماندار شهرستان هرسین تصریح کرد: اجرای طرح «کتاب در خانه» ظرفیتی مهم برای بسط فرهنگ کتابخوانی، جلوگیری از شیوع کرونا و تجمع در کتابخانه‌ها محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: گسترش و یکه تازی فضای مجازی به عنوان یک آسیب در حوزه کتاب و کتابخوانی به ویژه از زمان شیوع کرونا مشهود است، لذا با وجود فضای مجازی نباید فرهنگ کتاب و کتابخوانی را به دست فراموشی سپرد یا از اهمیت آن کم کرد.

گفتنی است، در طرح «کتاب در خانه» کتاب‌های امانتی پس از دریافت به مدت یک هفته در مکانی مناسب قرنطینه می‌شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرانه فضای سبز در شهر کرمانشاه به ازای هر نفر ۸.۶ متر مربع است