حجت الاسلام محمد صالحی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دومین سال اجرای طرح تبرکات مهدوی توسط سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: این طرح با هدف ترویج فرهنگ انتظار مهدوی و ایجاد بستر مناسب به منظور مشارکت و بسیج عمومی و مردمی برای خدمت به اقشار آسیب […]

حجت الاسلام محمد صالحی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دومین سال اجرای طرح تبرکات مهدوی توسط سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: این طرح با هدف ترویج فرهنگ انتظار مهدوی و ایجاد بستر مناسب به منظور مشارکت و بسیج عمومی و مردمی برای خدمت به اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار در سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی زمان اجرای طرح تبرکات مهدوی را از ۱۳ رجب لغایت ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۰ مصادف با نیمه شعبان اعلام کرد و افزود: تمامی ظرفیت اجرای نیات واقفین در سال جاری در راستای خدمت رسانی به مردم کم برخوردار و آسیب دیده از بیماری کرونا به کار گرفته شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تصریح کرد: در طرح تبرکات مهدوی سال جاری سه هزار جفت کفش برای دانش آموزان کم برخوردار استان کرمانشاه تهیه و توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: علاوه بر توزیع کفش، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و غذایی، البسه و آجیل میان نیازمندان در دستور کار اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه قرار دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شانسش بالا ماریتیمو برای بقاء در جدول