به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا ملأ قادر قادری بعد از ظهر امروز در جلسه با فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه با اشاره به زحمات نیروهای مرزبانی اظهار کرد: تمامی اقدامات انجام شده توسط نیروی مرزبانی این استان در جهت ارتقای امنیت پایدار در مرزهای ایران اسلامی است. وی با مقایسه امنیت کشورهای منطقه و ایران افزود: […]

به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا ملأ قادر قادری بعد از ظهر امروز در جلسه با فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه با اشاره به زحمات نیروهای مرزبانی اظهار کرد: تمامی اقدامات انجام شده توسط نیروی مرزبانی این استان در جهت ارتقای امنیت پایدار در مرزهای ایران اسلامی است.

وی با مقایسه امنیت کشورهای منطقه و ایران افزود: امروزه امنیت واقعی در کشور برقرار است که قطعاً نتیجه زحمات نیروهای مسلح ایران اسلامی است.

سردار یحیی الهی در این جلسه بیان کرد: روحانیون و ائمه جمعه در جامعه اسلامی نقش مهم و مؤثری در راستای افزایش امنیت ایفا می‌کنند.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه افزود: تعامل سازنده در راستای برقراری امنیت پایدار در کشور امری مهم و اجتناب‌ناپذیر است، مرزهای جمهوری اسلامی ایران به دلیل وجود و همکاری مرزبانان و مرزنشینان از امنیت بالایی برخوردار است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انجام مانورهای تخصصی به آمادگی نیروهای امدادی کرمانشاه کمکمی کند