محمود رضا مرادی در حاشیه نشست با خیرین سلامت، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پس از زلزله کرمانشاه جلوه بسیار خوبی از همکاری خیرین به ویژه خیرین سلامت در تمام زمینه‌ها ایجاد شد. وی با اشاره به ساخت ۲ بیمارستان در استان کرمانشاه به کمک خیرین سلامت، افزود: بیمارستان شهرستان زلزله زده سرپل […]

محمود رضا مرادی در حاشیه نشست با خیرین سلامت، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پس از زلزله کرمانشاه جلوه بسیار خوبی از همکاری خیرین به ویژه خیرین سلامت در تمام زمینه‌ها ایجاد شد.

وی با اشاره به ساخت ۲ بیمارستان در استان کرمانشاه به کمک خیرین سلامت، افزود: بیمارستان شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بیمارستان دیگر خیرساز در شهرستان اسلام آباد غرب در حال ساخت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: بعد از زلزله سال ۹۶ سرپل ذهاب، بیش از ۶۰ پروژه بهداشتی درمانی ساخته شد که حدود ۹۰ درصد آنها به بهره برداری رسیده و در حال ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم مناطق زلزله زده هستند.

وی ادامه داد: به همت خیرین کرمانشاهی، کار ساخت همراه سرای بیمارستان محمد کرمانشاهی به اتمام رسیده و همراه سرای بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه نیز در حال ساخت است و این اقدام خیرخواهانه بسیار قابل تقدیر است و کمک بسیار زیادی به همراهان بیماران و حفظ آرامش آنها می‌کند.

مرادی خاطرنشان کرد: خوشبختانه فرهنگ کمک خیرین به زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در جامعه ما ایجاد شده و خیران در بحث بهداشت و درمان همچون مدرسه سازی مشارکت بسیار خوبی دارند و از تمام این عزیزان سپاسگزاریم.

وی احداث ۲پ ای گاه امداد و نجات در کمربندی شرقی و غربی کرمانشاه را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: به دلیل بعد مسافتی که این ۲ کمربندی تا مرکز شهر دارند، احداث ۲پ ای گاه امداد و نجات کاری بسیار بزرگ و نجات بخش خواهد بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اجتماع عزاداران فاطمی در کرمانشاه برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن تشکر از کمک‌های مؤثر خیرین سلامت، گفت: راه اندازی بیمارستان جامع زنان در استان کرمانشاه از دیگر برنامه‌هایی است که امیدواریم با همراهی و همکاری مؤثر خیران حوزه سلامت کار ساخت آن در محل بیمارستان معتضدی کرمانشاه آغاز شود.