در سال تحصیلی جاری زمینه تحصیل ۴۳۰ دانش آموز مددجوی کمیته امداد در استان کرمانشاه در طرح «مدارس همدل» فراهم شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طرح مدارس همدل با هدف تحصیل رایگان دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در مدارس هیات امنایی و […]

در سال تحصیلی جاری زمینه تحصیل ۴۳۰ دانش آموز مددجوی کمیته امداد در استان کرمانشاه در طرح «مدارس همدل» فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طرح مدارس همدل با هدف اشتغال به تحصیل ۴۳۰ دانش آموز مددجو کرمانشاهی در طرح مدارس همدلتحصیل رایگان دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در مدارس هیات امنایی و غیرانتفاعی اجرا می‌شود.

جمشیدی افزود: هم اکنون ۴۳۰ دانش آموز مددجو در استان در قالب طرح مدارس همدل در مدارس هیات امنایی و غیرانتفاعی تحصیل می‌کنند.

وی با بیان اینکه این دانش آموزان بدون پرداخت شهریه در مقاطع متوسطه اول و دوم مشغول به تحصیل هستند، خاطرنشان کرد: طرح مدارس همدل برابر تفاهم نامه منعقده شده بین کمیته امداد و آموزش و پرورش به اجرا درآمده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه اظهار داشت: حمایت و پشتیبانی تحصیلی از دانش آموزان مستعد مددجو و تلاش به منظور قبولی این دانش آموزان در دانشگاه‌های معتبر دولتی از اهداف اجرای طرح مدارس همدل است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یک روز دیگر بدون مرگ کرونایی در کرمانشاه رقم خورد