استان کرمانشاه در کمیته علمی و حقوقی کنگره ملی لشگرفرشتگان تاریخ ساز با ارائه ۹ مقاله برتر مقام اول را به خود اختصاص داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه با بیان اینکه فراخوان این کنگره تا ۱۵ بهمن اعلام شده بود، گفت: ۶۵ مقاله در ۳۷ موضوع […]

استان کرمانشاه در کمیته علمی و حقوقی کنگره ملی لشگرفرشتگان تاریخ ساز با ارائه ۹ مقاله برتر مقام اول را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه با بیان اینکه فراخوان این کنگره تا ۱۵ بهمن اعلام برتری کرمانشاه در بخش مقاله نویسی کنگره ملی لشگرفرشتگان تاریخ سازشده بود، گفت: ۶۵ مقاله در ۳۷ موضوع و ۷ محور برای شرکت در این کنگره به دفتر مطالعات و پژوهش بنیاد شهید کشور ارسال شد.

حجت الاسلام عسگری افزود: پس از داوری آثار، ۱۵ مقاله‌ی برتر کمیته علمی و حقوقی کنگره ملی لشگرفرشتگان تاریخ ساز به صورت وبیناری معرفی شدند که استان کرمانشاه با ارائه ۹ مقاله برتر در این کمیته سرآمد کشور معرفی شد.

وی خاطرنشان کرد: فاطمه بهمن یاری، شهلا رضایی، کامبیز فتح معماری، سید سجاد حسینی، محترم موقوفه ای، شیرین خوشوقتی وپرستو رحیمی ۷ نویسنده برتر استان هستند که با ارسال ۹ مقاله با عناوین موانع و مشارکت زنان در عرصه‌های مختلف، طراحی مدل توسعه‌ی ورزش حرفه‌ای و قهرمانی زنان ایثار گر، آثار و پیامد‌های فرهنگی ایثار و شهادت در جامعه اسلامی، توسعه و تحصیلات عالی دختران – فمنیسم و اشتغال زنان، زنان و ایثار و شهادت در دوره معاصر، نقش زنان در حوزه سلامت و نقش حمایت از جریان‌های وحدت آفرین به عنوان برترین‌های این جشنواره معرفی شدند.

 

استان کرمانشاه با داشتن هزار و ۸۰۶ زن جانباز مقام اول کشور و با هزار و ۱۱ بانوی شهید مقام دوم کشور را در این زمینه دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اختصاصی / مصاحبه با امید نورافکن بعد از دیدار سپاهان و پرسپولیس تهران + فیلم