رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: رسانه‌ها و نخبگان باید با پرداختن به اهمیت و قدرت انتخابات، کارکرد‌های این فرآیند مهم را برای جامعه تبیین کنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حسین خوش اقبال در جلسه ستاد انتخابات استان کرمانشاه از انتخابات به عنوان فرصتی ارزشمند برای تغییر ریل اداره کشور مطابق […]

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: رسانه‌ها و نخبگان باید با پرداختن به اهمیت و قدرت انتخابات، کارکرد‌های این فرآیند مهم را برای جامعه تبیین کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حسین خوش اقبال در جلسه ستاد انتخابات استان کرمانشاه از انتخابات به عنوان کارکرد انتخابات نباید کوچک انگاری شودفرصتی ارزشمند برای تغییر ریل اداره کشور مطابق خواست عمومی یاد کرد و گفت: حضور مردم پای صندوق‌های رای عصاره و بن مایه جمهوریت نظام اسلامی است و انتخابات، گزینه‌ای بی نظیر برای صلاح و سعادت ملت است.

وی تحقق مشارکت حداکثری را علاوه بر فراهم شدن مقدمات شکلی، مستلزم گفتمان سازی و تولید جریان فکری دانست و افزود: باید ارزش‌ها و کارکرد‌های عمیق و تحول آفرین انتخابات را برای مردم باز پردازی کرد.

رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: معاندان و بدخواهان با دمیدن در فضای ناامیدی به دنبال ایجاد افسردگی سیاسی و انتخاباتی هستند چرا که از انتخابات ضربه خورده اند.

خوش اقبال از انتخابات به عنوان فرصت عبور از بحران‌ها یاد کرد و افزود: نباید گذاشت این فرایند و ابزار مهم با سیاه نمایی‌ها و یاس پراکنی‌ها کوچک انگاری شده و فرصت آن براحتی از دست برود.

وی انتخابات را یک منفعت عمومی مستمر دانست و گفت: برخی تصمیمات از جانب روسای جمهور تا چند نسل آینده را متاثر از خود کرده است. دریافت این منفعت و باز نمایی ارزش‌ها و کارکرد‌های آینده ساز و تحول آفرین آن کار نخبگان، متفکران و رسانه هاست.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
80 مرکز "مثبت زندگی" در کرمانشاه مجوزفعالیت گرفت