۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار در سال جاری برای تحصیل دانشجویان مددجوی کمیته امداد در استان کرمانشاه اختصاص داده شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد به دانشجویان و طلاب تحت حمایت کمک هزینه تحصیلی و شهریه پرداخت می‌کند، […]

۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار در سال جاری برای تحصیل دانشجویان مددجوی کمیته امداد در استان کرمانشاه اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد به دانشجویان و اختصاص بیش از ۴ میلیارد تومان به دانشجویان مددجو در کرمانشاهطلاب تحت حمایت کمک هزینه تحصیلی و شهریه پرداخت می‌کند، گفت: امسال ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض و وام‌های قرض الحسنه فرهنگی به هزار و ۸۵۳ دانشجو و طلبه مددجو در استان تعلق گرفته است.

کامیار جمشیدی افزود: دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از این اعتبار در قالب کمک هزینه تحصیلی و شهریه به صورت بلاعوض و دو میلیارد تومان در قالب وام قرض الحسنه به دانشجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از اعتبارات فرهنگی این نهاد با مشارکت خیران نیکوکار تامین می‌شود، اظهار داشت: امیدواریم خیران بیش از پیش یاری رسان کمیته امداد برای تامین هزینه‌های تحصیل دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت باشند.

در استان کرمانشاه بیش از ۱۴ هزار دانش‌آموز و هزار و ۸۵۳ دانشجو تحت پوشش کمیته امداد هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قتل کودک ۶ساله توسط ناپدری