محمود مطلق‌زاده در خصوص تساوی بدون گل برابر پرسپولیس در آبادان گفت: پرسپولیس تیم قابل احترامی است که نایب قهرمان آسیا شده و امسال هم جزو مدعیان اصلی قهرمانی است. در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده بودیم و با پرس شدید و دوندگی زیاد توانستیم بازیکنان کلیدی این تیم را […]

محمود مطلق‌زاده در خصوص تساوی بدون گل برابر پرسپولیس در آبادان گفت: پرسپولیس تیم قابل احترامی است که نایب قهرمان آسیا شده و امسال هم جزو مدعیان اصلی قهرمانی است. در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده بودیم و با پرس شدید و دوندگی زیاد توانستیم بازیکنان کلیدی این تیم را از کار بیندازیم. در این بازی نایب قهرمان آسیا یک موقعیت جدی هم روی دروازه ما خلق نکرد ولی صنعت‌نفت چند فرصت خوب داشت که اگر استفاد می‌کردیم برنده می‌شدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا صنعت‌نفت در بازی‌های اخیر امتیازهای حساسی از دست داده است؟» خاطرنشان کرد: سال گذشته هم در رده سوم جدول قرار داشتیم ولی به یکباره مشکلات مالی به تیم ما ضربه زد و نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم نگرفتیم. مسئولان بارها به ما وعده دادند که مشکلات حل می‌شود اما بعدا متوجه شدیم اصلا پولی در کار نیست. متاسفانه ۴ ماه است که یک ریال هم نگرفته‌ایم و هیچ‌کس به فکر ما نیست.

مطلق‌زاده اظهار داشت: از مسئولان استان و نماینده‌های مجلس توقع داریم به فکر تیم باشند. تا به امروز مشکلات حل نشده و طبیعتا این موضوع ذهن بازیکنان را درگیر کرده، از طرفی باشگاه هم به دلیل مشکلات مالی نتوانست بازیکنان مورد نظر پورموسوی را جذب کند. ادامه این روند قطعا به تیم ما ضربه خواهد زد و امیدوارم هر چه زودتر شرایط تیم ما تغییر کند و بازیکنان به حق و حقوقشان برسند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آمریکا یک سلاح لیزری در خلیج عدن آزمایش کرد