کالچیو مرکاتو گزارش داده با توجه به ضرر ۱۱۳.۵ میلیون یورویی یوونتوس به خاطرمسائل مربوط به شیوع ویروس کرونا، ممکن است این باشگاه ایتالیایی در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۱ برخی از ستاره های مهم خود را به فروش برساند تا به واسطه آن اوضاع اقتصادی خود را بهبود ببخشد. از همین رو اصلا بعید […]

کالچیو مرکاتو گزارش داده با توجه به ضرر ۱۱۳.۵ میلیون یورویی یوونتوس به خاطرمسائل مربوط به شیوع ویروس کرونا، ممکن است این باشگاه ایتالیایی در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۱ برخی از ستاره های مهم خود را به فروش برساند تا به واسطه آن اوضاع اقتصادی خود را بهبود ببخشد.
از همین رو اصلا بعید نیست که بیانکونری در تابستان حتی بازیکنان بزرگ خود را هم در معرض فروش قرار دهد. درگزارش کالچیو مرکاتو از پائولو دیبالا به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه های فروش یووه نام برده شده است؛ بازیکنی که مذاکراتش با این باشگاه برای تمدید به بن بست خورده و قرارداد او نیز در ژوئن ۲۰۲۲ به اتمام می رسد.

حتی ممکن است کریستیانو رونالدو یک سال زودتر از موعد یوونتوس را ترک کند اما در عین حال این باشگاه روی یک ستاره خود برچسب غیر قابل فروش قرار داده است. بر این اساس بانوی پیر به مدیر برنامه‌های ماتیاس دی لیخت یعنی مینو رایولا اعلام کرده که به هیچ وجه قصد ندارد این مدافع جوان را به فروش برساند و در واقع او در برنامه های بلند مدت آن ها نقش اساسی را ایفا می کند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای کرمانشاه برگزارشد