دو ستاره فرانسوی یعنی آنتوان گریزمان و پل پوگبا که با تیم ملی کشورشان به مقام قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ دست یافتند، اکنون وضعیت خوبی را پشت‌سر نمی‌گذارند؛ موضوعی که باعث شده ابهاماتی درباره ادامه حضور آنها در ترکیب اصلی تیم ملی فرانسه مطرح شود. طی هفته های اخیر انتقادات از آنتوان گریزمان به اوج […]

دو ستاره فرانسوی یعنی آنتوان گریزمان و پل پوگبا که با تیم ملی کشورشان به مقام قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ دست یافتند، اکنون وضعیت خوبی را پشت‌سر نمی‌گذارند؛ موضوعی که باعث شده ابهاماتی درباره ادامه حضور آنها در ترکیب اصلی تیم ملی فرانسه مطرح شود.
طی هفته های اخیر انتقادات از آنتوان گریزمان به اوج خود رسیده است. ستاره فرانسوی بارسا در این فصل تنها شش بار برای این تیم در لالیگا گلزنی کرده است. با این حال دیدیه دشان از او حمایت کرده و می‌گوید: ” ممکن است او در بهترین فرم بازی خود نباشد اما این مسئله کیفیت او را زیر سوال نمی برد. به نظر من زیر سوال بردن حضور او در تیم ملی فرانسه امری است که شایسته اش نیست.”

دیدیه دشان درباره وضعیت پل پوگبا نیز گفت: ” در ماه نوامبر، پل یک دوره دشوارتر با منچستر یونایتد را پشت سر می گذاشت.  حضور در کنار ما باعث تقویت او شد و او عملکرد بسیار خوبی مقابل پرتغال داشت.  قضیه آنتوان نیز همین است، مسئله اعتماد است.”

دشان در ادامه به این دو ستاره یک هشدار هم داد و گفت: ” آنها می‌دانند که در تیم ملی فرانسه محیط دیگری را تجربه می‌کنند. همه بازیکنان می توانند دوره بدی را در باشگاه خود پشت سر بگذارند اما من اطمینان خود را نسبت به آنها حفظ می کنم. بازیکنان باید به خاطر داشته باشند که رقابت وجود دارد.  اگر در برهه ای از زمان فکر کنم که یک جوان تجربه کمتری دارد اما می تواند چیز بیشتری به تیم اضافه کند از استفاده از او دریغ نخواهم کرد.”

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز تولید واکسن «اسپوتنیک وی» به زودی در ایران