به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از قتل پسر جوانی در خردادماه  سال گذشته که در یکی از شهرک‌های حاشیه‌ای کرمانشاه اتفاق افتاد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده کاراگاهان پلیس آگاهی استان مشخص […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از قتل پسر جوانی در خردادماه  سال گذشته که در یکی از شهرک‌های حاشیه‌ای کرمانشاه اتفاق افتاد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده کاراگاهان پلیس آگاهی استان مشخص شد پس از آنکه مقتول ۲۹ ساله حین رانندگی اقدام به سبقت خطرناک و نامتعارف از یک دستگاه وسیله نقلیه دیگر گرفته است اندکی بعد میان وی و راننده دیگر خودروی سواری درگیری پیش آمده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این درگیری قاتل ۲۴ ساله به وسیله چماق، ضرباتی را به راننده‌ای که از وی سبقت خطرناک گرفته بود وارد و مرگ او را رقم زده بود، افزود: این فرد بلافاصله به استان‌های دیگر متواری می‌شود.

وی گفت: تحقیقات پلیس آگاهی برای یافتن قاتل متواری ادامه داشت تا اینکه این فرد پس از ۲۱ ماه فرار زمانی که به کرمانشاه باز می‌گردد مخفیگاه وی شناسایی می‌شود.

آمویی گفت: کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر و این شخص در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل اعتراف می‌کند.

وی در پایان، از معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رئیس شورای حاکمیتی سودان: خارطوم قصد ندارد در منطقه با کشوری وارد جنگ شود