ایسنا/کرمانشاه رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: حل مشکلات معیشتی مردم زمینه‌ساز انتخاباتی پرشور در خرداد ۱۴۰۰ است، از این رو مدیران تمامی دستگاه‌ها باید با جدیت این مهم را برآورده کنند. حسین خوش اقبال، امروز(۱۹ اسفند) در ستاد انتخابات شهرستان گیلانغرب با تاکید بر حل مشکلات معیشتی مردم به عنوان اولویت مدیران دستگاه‌ها، افزود: […]

ایسنا/کرمانشاه رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: حل مشکلات معیشتی مردم زمینه‌ساز انتخاباتی پرشور در خرداد ۱۴۰۰ است، از این رو مدیران تمامی دستگاه‌ها باید با جدیت این مهم را برآورده کنند.

حسین خوش اقبال، امروز(۱۹ اسفند) در ستاد انتخابات شهرستان گیلانغرب با تاکید بر حل مشکلات معیشتی مردم به عنوان اولویت مدیران دستگاه‌ها، افزود: مدیری موفق و انقلابی است که در راستای حل مشکلات معیشتی مردم گام بر می دارد و فرصت خدمتگزاری را غنیمت می شمارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: حل مشکلات معیشتی مردم زمینه ساز انتخاباتی پرشور در خرداد ۱۴۰۰ است، از این رو مدیران تمامی دستگاه‌ها باید با جدیت، همدلی و  فعالیت جهادی و انقلابی این مهم را برآورده کنند.

وی با اشاره به شرایط فعلی کشور و حساسیت های ملی و بین المللی تاکید کرد: رقم خوردن انتخاباتی پر شور در این شرایط حساس و تاریخی به حفظ نظام و انقلاب اسلامی می انجامد و از این رو حضور و ورود پیشکسوتان را می طلبد.

خوش اقبال  با بیان اینکه استمرار راه امام (ره) و انقلاب اسلامی از انتخابات پرشور می‌گذرد، افزود: مشارکت حداکثری ضامن امنیت ملی و مقوم اقتدار و صلابت ایران اسلامی در عرصه بین المللی است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قیمت خودرو چرا دوباره بالا رفت؟