ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن دو نفر در شبانه روز گذشته(۱۸ اسفند) بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد. مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره  به فوت دو نفر در استان در شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به کرونا گفت: […]

ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن دو نفر در شبانه روز گذشته(۱۸ اسفند) بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره  به فوت دو نفر در استان در شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به کرونا گفت: با جان باختن این تعداد، شمار قربانیان کرونا در استان به ۱۴۹۱ نفر رسیده است.

وی از بستری شدن ۴۶ نفر در شبانه روز گذشته خبر داد و افزود: با این تعداد، هم اکنون ۱۳۵ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند.

محمدی گفت: از این تعداد ۵۶ نفر در بخش های ویژه بستری هستند که حال ۱۰ نفر آنها وخیم است.

این مسئول خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا در استان تاکنون ۲۷ هزار و ۹۲۱ نفر در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد موارد شناسایی شده ابتلا به کرونا در استان را طی این مدت ۴۴ هزار و ۸۶ نفر اعلام کرد.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خبر مهم رئیس سازمان بورس درباره دامنه نوسان