به گزارش خبرگزاری مهر، بابک صیاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: متأسفانه در تاریخ ۱۱ اسفند نخستین فرد مبتلا به کرونا انگلیسی در کرمانشاه شناسایی شد. وی افزود: تاکنون ۶ فرد مبتلا به کرونا جهش یافته در کرمانشاه شناسایی شده‌اند و یک نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده است. […]

به گزارش خبرگزاری مهر، بابک صیاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: متأسفانه در تاریخ ۱۱ اسفند نخستین فرد مبتلا به کرونا انگلیسی در کرمانشاه شناسایی شد.

وی افزود: تاکنون ۶ فرد مبتلا به کرونا جهش یافته در کرمانشاه شناسایی شده‌اند و یک نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده است.

متخصص بیماری‌های عفونی با اشاره به ویژگی‌های کرونا جهش یافته، تصریح کرد: قدرت شیوع و شدت بروز علائم در ویروس کرونا انگلیسی بسیار نسبت به گذشته افزایش یافته است.

صیاد با اشاره به افزایش تجمعات در خیابان‌ها به علت روزهای پایانی سال و عید نوروز، به مردم توصیه کرد متوجه باشند امسال مانند سال گذشته از مسافرت و دید و بازدیدها در ایام نوروز پرهیز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به خصوص استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را به صورت جدی رعایت کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تکذیب "توییت اختصاص پول به نمایندگان"؛ هیچاعتباری در اختیار نمایندگان مجلس قرار ندارد