فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ؛ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ادامه راه شهدا باعث سعادت و عاقبت بخیری در دنیا و آخرت شده و پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر از قبل می‌کند.   به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان در دیدار با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران […]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ؛

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ادامه راه شهدا باعث سعادت و عاقبت بخیری در دنیا و آخرت شده و پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر از قبل می‌کند.  

ادامه راه شهدا پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر می‌کند به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان در دیدار با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: شهدا مظهر افتخار و اقتدار ملی هستند که با خون مطهر خود استقلال کشور را تثبیت کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: بدون شک فداکاری شهدا برای همیشه در تاریخ این سرزمین ثبت شده است و جانفشانی‌های آنان از خاطره مردم قدرشناس ایران اسلامی پاک نخواهد شد.

سردار جاویدان از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران هم به نیکی یاد کرد و گفت: اجر و پاداش آن‌ها کمتر از عزیزانشان نیست و همه مسئولان وظیفه دارند برای رفع مشکلات آن‌ها نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تقدیر شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حمایت از مستعضفین از برنامه‌های اصلی انقلاب اسلامیاست