دادستان کرمانشاه هشدار داد؛ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه نسبت به خطر سقوط جرثقیل های فرسوده و رها شده در طرح‌های ساختمانی نیمه کاره هشدار داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،شهرام کرمی  گفت: اخیرا گزارش‌هایی از معاونت عمرانی استانداری به دادسرای استان واصل شده که حاکی از خطرساز بودن برخی […]

دادستان کرمانشاه هشدار داد؛

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه نسبت به خطر سقوط جرثقیل های فرسوده و رها شده در طرح‌های ساختمانی نیمه کاره هشدار داد.

خطر سقوط غول‌های آهنین در طرح‌های ساختمانیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،شهرام کرمی  گفت: اخیرا گزارش‌هایی از معاونت عمرانی استانداری به دادسرای استان واصل شده که حاکی از خطرساز بودن برخی پروژه‌های ساختمانی نیمه کاره در کرمانشاه است.

 

وی مهمترین خطر این پروژه‌های ساختمانی را جرثقیل‌های فرسوده و رها شده در آن‌ها اعلام کرد و افزود: در برخی از پروژه‌های ساختمانی  غیرفعال بخش خصوصی در سطح کلانشهر کرمانشاه جرثقیل‌های بلندی وجود دارد که به دلیل عدم فعالیت فرسوده شده اند.

 

دادستان کرمانشاه  اظهار داشت: باتوجه به فرسودگی و رهاشدگی این جرثقیل‌های برج ساز،  احتمال سقوط آن‌ها و بروز خطرات جانی و مالی غیر قابل جبران  برای عابران و همسایگان وجود دارد.

وی افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع و در راستای صیانت از حقوق عمومی تاکید می‌شود که مدیران مناطق شهرداری کرمانشاه با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان نسبت به جمع‌آوری و برچیدن جرثقیل‌های مذکور اقدام کنند و پس از انجام اقدامات پیشگیرانه  نتیجه را به دادستانی کرمانشاه اعلام کنند.

کرمی گفت: از آنجایی که در سال‌های اخیر مواردی از حادثه ساز بودن چنین جرثقیل‌هایی مشاهده شده است بنابراین دستگاه‌های مذکور به منظور پیشگیری از هر حادثه احتمالی باید سریعتر اقدام کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هنرمندان "کرمانشاه" را برجسته کنند