با توجه به اینکه مدیران باشگاه اسپاد سهمیه لیگ دویی خود را چند هفته مانده به شروع لیگ دسته دوم خریداری کردند اکثر کارشناسان آینده چندان مطلوبی را برای اسپاد تصور نمی کردند. مدیران باشگاه اسپاد در اولین اقدام مهدی جعفری سرمربی فصل گذشته میلاد مهر را به عنوان سرمربی خود انتخاب کردند و سکان […]

 با توجه به اینکه مدیران باشگاه اسپاد سهمیه لیگ دویی خود را چند هفته مانده به شروع لیگ دسته دوم خریداری کردند اکثر کارشناسان آینده چندان مطلوبی را برای اسپاد تصور نمی کردند.

مدیران باشگاه اسپاد در اولین اقدام مهدی جعفری سرمربی فصل گذشته میلاد مهر را به عنوان سرمربی خود انتخاب کردند و سکان هدایت تیم خود را به جعفری باتجربه سپردند.

جعفری در مدت زمان بسیار کمی که داشت توانست بازیکنان مورد نظر خود را جذب کند و از همان روزهای نخست لیگ دسته دوم عملکرد اسپاد به نحوی بود که به مرور زمان خود را به بالای جدول رساند.

شاگردان جعفری هم اکنون با کسب ۲۰ امتیاز در رده چهارم جدول گروه الف قرار دارند ومی توانند در نیم‌فصل دوم رده های بهتری نیز کسب کنند.

اسپاد تا هفته دوازدهم لیگ دسته دوم انتظارات را برآورده کرده اما قطعاً این پایان رویای آن‌ها نخواهد بود و تهرانی ها برای رسیدن به لیگ دسته اول تلاش فراوانی انجام خواهند داد.

نویسنده : امیررضا رضایی

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ربیعی: هدف‌ تیم ماندن در لیگ برتر بود که ما از هدف‌گذاری جلوتر هستیم