حسن حیدری اظهار کرد: به دنبال وقوع سه مورد درگیری منجر به تیراندازی در نقاط مختلف شهرستان کرمانشاه رسیدگی به موضع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت. وی ادامه داد: در مورد نخست مأموران کلانتری ۱۷ بعثت پس از وقوع درگیری مسلحانه بین اعضای ۲ خانواده به علت اختلافات قبلی، ۲ نفر را […]

حسن حیدری اظهار کرد: به دنبال وقوع سه مورد درگیری منجر به تیراندازی در نقاط مختلف شهرستان کرمانشاه رسیدگی به موضع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در مورد نخست مأموران کلانتری ۱۷ بعثت پس از وقوع درگیری مسلحانه بین اعضای ۲ خانواده به علت اختلافات قبلی، ۲ نفر را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: در مورد دوم نیز پس از یک درگیری در روستای چشمه گچی بخش سرفیروز آباد تیمی از مأموران به سرعت راهی محل شده و چهار نفر متشکل از سه مرد و یک زن را دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری نیز کشف شد.

وی ادامه داد: در مأموریت سوم نیز یک زن و شوهر که پس از تیراندازی به شهرستان فردیس استان البرز گریخته بودند با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه آنان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر و به کرمانشاه منتقل شدند.

حیدری از معرفی عوامل تیراندازی به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه طی سال آبی جاری ۱۸۰ میلی متر کاهش بارندگی داشتهاست