نشریه موندودپورتیوو چاپ کاتالونیا نوشته است که باشگاه بارسلونا به عقد قرارداد با داوید آلابا مدافع میانی تیم فوتبال بایرن مونیخ نزدیک شده و حتی با او به توافق اولیه هم دست پیدا کرده است. قرارداد آلابا با بایرن مونیخ در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد و از آنجایی که پیشنهاد باواریایی‌ها نتوانسته […]

نشریه موندودپورتیوو چاپ کاتالونیا نوشته است که باشگاه بارسلونا به عقد قرارداد با داوید آلابا مدافع میانی تیم فوتبال بایرن مونیخ نزدیک شده و حتی با او به توافق اولیه هم دست پیدا کرده است.

قرارداد آلابا با بایرن مونیخ در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد و از آنجایی که پیشنهاد باواریایی‌ها نتوانسته نظر او را جلب کند، این بازیکن اتریشی در انتهای فصل به عنوان بازیکن آزاد از آنها جدا می‌شود. به همین دلیل تیم‌های زیادی به جذب این بازیکن ۲۸ ساله که سال‌ها تجربه بازی در سطح اول اروپا را دارد، تمایل نشان داده‌اند که در میان آنها از رئال مادرید به عنوان محتمل‌ترین مقصد او یاد می‌شد.

اکنون اما نشریه موندو دپورتیوو ادعا می‌کند که بارسلونا در کورس رقابت برای جذب این بازیکن توانست رقیب دیرینه را شکست دهد. این نشریه همچنین نوشته است که سرخیو آگوئرو مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی که او نیز در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شود، دیگر هدف بارسلونا برای جذب در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مرگ جوان قمی در تصادف با قطار قم