ظهر امروز فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرد قرارداد یوواخیم لوو، سرمربی تیم ملی این کشور در پایان رقابت های یورو ۲۰۲۰ به اتمام خواهد رسید و او بعد از ۲۶ سال از هدایت ژرمن ها کنار می رود. برخی تصور می کردند این اتفاق زودتر رخ بدهد، اما فدراسیون فوتبال آلمان تا پایان تورنمنت پیش […]

ظهر امروز فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرد قرارداد یوواخیم لوو، سرمربی تیم ملی این کشور در پایان رقابت های یورو ۲۰۲۰ به اتمام خواهد رسید و او بعد از ۲۶ سال از هدایت ژرمن ها کنار می رود. برخی تصور می کردند این اتفاق زودتر رخ بدهد، اما فدراسیون فوتبال آلمان تا پایان تورنمنت پیش رو در تابستان به یوواخیم لوو فرصت داد.

یوواخیم لوو بعد از جام جهانی ۲۰۰۶ و به جای یورگن کلینزمن هدایت مانشافت را بر عهده گرفت و در این ۱۶ سال عملکرد درخشانی از خود ارائه داد. اوج درخشش تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ رقم خورد و آنها با کسب نتایج تاریخی و برتری با هفت گل در خانه برزیل قهرمان جهان شدند. اما در سه سال اخیر تیم ملی آلمان دچار افت فاحشی شده و نتایج ضعیفی گرفته است. کارل هاینس رومینیگه مدعی شد فدراسیون فوتبال آلمان همیشه از یوواخیم لوو ممنون خواهد بود.

کارل هاینتس رومنیگه: “یوواخیم لوو با کسب موفقیت در جام جهانی ۲۰۱۴ در کشور برزیل دوران بسیار موفقی را در تاریخ فوتبال آلمان رقم زد و فدراسیون فوتبال آلمان به همین علت از او بسیار ممنون است.”

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تباهی مرد خوش عطر و بو / جوانی که با زور مادر آینده اش سیاه شد