باشگاه پرسپولیس هفته گذشته سرانجام بدهی سنگین به ماریو بودیمیر را پرداخت کرد تا پرونده این بازیکن برای همیشه در این باشگاه بسته شود. حالا مجید صدری عضو هیئت مدیره پرسپولیس ماجرای جالبی را از بودیمیر شرح داده است: من اول بگویم که اصلا ندانستم چجوری با بودیمیر این قرارداد را بسته‌اند. اما ما ۴۷۵ […]

باشگاه پرسپولیس هفته گذشته سرانجام بدهی سنگین به ماریو بودیمیر را پرداخت کرد تا پرونده این بازیکن برای همیشه در این باشگاه بسته شود.

حالا مجید صدری عضو هیئت مدیره پرسپولیس ماجرای جالبی را از بودیمیر شرح داده است: من اول بگویم که اصلا ندانستم چجوری با بودیمیر این قرارداد را بسته‌اند. اما ما ۴۷۵ هزار یورو حقوق او را پرداخت کردیم و سپس قرار بود که ۳۲۵۰۰ یورو هم برای سود پول پرداخت کنیم. من از بودیمیر درخواست کردم که ما تموم حقوق تو را داده‌ایم از این رقم صرف نظر کن اما ای کاش این درخواست را نمی‌کردم چون قبول نکرد.

صدری که در لایو اینستاگرامی صحبت می‌کرد، همچنین گفت: حتی تا زمانی که آخرین یورو از پول او در حسابش ننشسته بود هم قبول نکرد که پنجره باز شود و بعد از آن هم با چند روز تاخیر پنجره نقل و انتقالاتی باز شد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استمرار کمک‌های مومنانه در سرپل‌ذهاب با حمایت دستگاه‌هایاجرایی