به گزارش کرذپرس و به نقل از روابط عمومی قوه قضاییه آیت الله سیدابراهیم رئیسی در حاشیه سفر به شهر پاوه در جمع تعدادی از پرستاران و کادر درمانی این شهر گفت: سنگر پرستاران و کادر درمانی، سنگر مجاهدت، خدمت و ایستادگی مقابل ویروس منحوس کرونا و حفظ امنیت و سلامت اجتماعی است. رئیس دستگاه […]

به گزارش کرذپرس و به نقل از روابط عمومی قوه قضاییه آیت الله سیدابراهیم رئیسی در حاشیه سفر به شهر پاوه در جمع تعدادی از پرستاران و کادر درمانی این شهر گفت: سنگر پرستاران و کادر درمانی، سنگر مجاهدت، خدمت و ایستادگی مقابل ویروس منحوس کرونا و حفظ امنیت و سلامت اجتماعی است.

رئیس دستگاه قضا با پر اهمیت خواندن کار کادر درمانی و پرستاری کشور، عنوان کرد: ما به سهم خودمان هم قدردان کار کادر درمانی و پرستاری هستیم و هم از زحمات تمام آنها صمیمانه تشکر می‌کنیم و اطمینان داریم که اجر کار پرستاران و کادر درمانی با خداوند متعال و حضرت صدیقه طاهره (س) است.

آیت الله رئیسی خطاب به پرستاران گفت: هر کس که سلامت خود را به دست شما باز می یابد و خداوند متعال شفای او را در دستان شما قرار می دهد، هم سعادتی برای‌تان محسوب می‌شود و هم اینکه ما بیش از پیش قدردان زحمات شما می‌شویم.

رئیس دستگاه قضا همچنین با اشاره به کاهش آمار ابتلا به کرونا و مرگ و میرهای ناشی از آن در کشور گفت: ‍متاسفانه بعضاً وقتی آمار کاهش پیدا می‌کند برخی تصور می‌کنند که توجه به دستورالعمل های بهداشتی لازم نیست؛ مردم باید زحمات کادر درمانی و پرستاری و دوری آنها از خانواده‌هایشان را ببینند. 

آیت‌الله رئیسی در پایان ابراز امیدواری کرد حالا که آمارها رو به کاهش است، مردم بیش از پیش‌ دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
«شهروندان» در توسعه پایدار شهری نقش مهمی برعهدهدارند