به گزارش خبرنگار مهر، کامران هزارخانی صبح امروز در مراسم توزیع کمک‌های مومنانه که در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در هفتمین مرحله از کمک‌های مومنانه در استان کرمانشاه ۱۰ هزار بسته معیشتی در این استان توزیع می‌شود. وی افزود: تاکنون تعداد ۲۹۰ هزار بسته معیشتی در استان کرمانشاه به […]

به گزارش خبرنگار مهر، کامران هزارخانی صبح امروز در مراسم توزیع کمک‌های مومنانه که در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در هفتمین مرحله از کمک‌های مومنانه در استان کرمانشاه ۱۰ هزار بسته معیشتی در این استان توزیع می‌شود.

وی افزود: تاکنون تعداد ۲۹۰ هزار بسته معیشتی در استان کرمانشاه به ارزش ۸۰ میلیارد تومان تهیه و توزیع شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه تصریح کرد: از ابتدای دهه مبارک فجر تاکنون تعداد ۲۴ هزار بسته معیشتی در استان کرمانشاه توزیع شده است.

هزارخانی خاطر نشان کرد: علاوه بر توزیع کمک‌های مومنانه، تهیه و توزیع غذای گرم در ماه‌های محرم و صفر، توزیع بسته‌های بهداشتی و تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان از ابتدای شیوع کرونا صورت گرفته است.

وی بیان کرد: ویروس کرونا به اقتصاد بسیاری از خانواده‌ها ضربه زده که برای شناسایی افراد آسیب دیده از کرونا از پایگاه‌های بسیج محلات استان کرمانشاه کمک گرفته شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: علاوه بر افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی، ۱۰۰ هزار نفر نیازمند در استان کرمانشاه شناسایی شده‌اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
میدان بار کرمانشاه را باز سازی کنید