به گزارش خبرنگار مهر، سعید بهشتی‌راد صبح چهارشنبه در مراسم توزیع کمک‌های مومنانه که در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا امروز ۱۰ هزار بسته کمک مومنانه در استان کرمانشاه بین افراد نیازمند و کم برخوردار […]

به گزارش خبرنگار مهر، سعید بهشتی‌راد صبح چهارشنبه در مراسم توزیع کمک‌های مومنانه که در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا امروز ۱۰ هزار بسته کمک مومنانه در استان کرمانشاه بین افراد نیازمند و کم برخوردار توزیع می‌شود.

وی افزود: ارزش هر بسته معیشتی ۴۰۰ هزار تومان بوده و تعداد سه هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی در شهر کرمانشاه توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه با اشاره به برگزاری هفتمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی در کرمانشاه تصریح کرد: تاکنون ۵۱ هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی از ابتدای طرح رزمایش کمک‌های مومنانه در کرمانشاه توزیع شده است.

بهشتی‌راد خاطر نشان کرد: برای تهیه بسته‌های کمک مومنانه از ابتدای طرح تاکنون ۱۵ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی ادامه داد: این بسته‌ها با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، بنیاد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی (ره) تهیه شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
صلاحیت ۸۳ درصد داوطلبان انتخابات شورا‌های شهر کرمانشاه تاییدشده است