مدیر شبکه ملی حامیان ایتام کشور گفت: موسسه خیریه بوتراب به عنوان بزرگترین موسسه خیریه در کشور حمایت از هفت هزار یتیم را برعهده دارد. به گزارش خبرگزاری صداو سیما مرکز کرمانشاه، عشقی ثانی گفت: هم اکنون ۷۰۰ دانشجو از جمعیت ایتام کشور با حمایت‌های موسسه خیریه بوتراب تحصیل می‌کنند. وی با بیان اینکه نیاز […]

مدیر شبکه ملی حامیان ایتام کشور گفت: موسسه خیریه بوتراب به عنوان بزرگترین موسسه خیریه در کشور حمایت از هفت هزار یتیم را برعهده دارد.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما مرکز کرمانشاه، عشقی ثانی گفت: هم اکنون ۷۰۰ دانشجو از جمعیت ایتام کشور با حمایت‌های موسسه خیریه بوتراب تحصیل می‌کنند.

وی با بیان اینکه نیاز سنجی ایتام از ابتدای هرسال و متناسب با ویژگی‌های هر فرد انجام می‌شود افزود: دانش آموزان یتیم با معدل بالای ۱۸ نیز با کمک این خیریه بورسیه می‌شوند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه نیز گفت: بیش از هزار و ۲۰۰ نفر از این فرزندان معنوی در استان کرمانشاه ساکن هستند و ۶۲۰ مادر فداکار سرپرستی از فرزندان تحت حمایت موسسه خیریه عترت بوتراب در استان کرمانشاه را برعهده دارند.

محسن رخصی با بیان اینکه موسسه خیریه عترت بوتراب حمایت‌های خود را از فرزندان یتیم کرمانشاهی از شش سال گذشته آغاز کرده، اظهار داشت: این موسسه امسال حدود ۵۰ میلیارد تومان به ایتام هفت استان محروم کشور به منظور تامین هزینه‌های معیشتی، تحصیل، اشتغال و درمان اختصاص داده است.

وی با اشاره به مراسم تجلیل از ۶۲۰ مادر تحت حمایت موسسه خیریه عترت بوتراب که امروز برگزار شد خاطرنشان کرد: این موسسه بنا به نیاز خانوار‌های ایتام به ۱۵۰ مادر تحت حمایت لباسشویی یا جاروبرقی و به ۴۷۰ مادر فدارکار دیگر نیز سرویس ظروف آشپزخانه کریستال اهدا کرده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عکس / نجات معجزه آسا مرد شیرازی پس از 4 روز در چاه عمیق