آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و بازوند استاندار کرمانشاه با صدور پیامی شهادت جانباز ۷۰ درصد حاج فردین وزیری را تسلیت گفتند. مردان بلند همتی که بانگ جوانمردی سر دادند و لحظه لحظه‌های زندگی خویش را در بازی عشق‌ورزی با جانان نثار کرده‌اند، همچنان محبوب داستان‌سرای بزرگ هستی […]

آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و بازوند استاندار کرمانشاه با صدور پیامی شهادت جانباز ۷۰ درصد حاج فردین وزیری را تسلیت گفتند.

مردان بلند همتی که بانگ جوانمردی سر دادند و لحظه لحظه‌های زندگی خویش را در بازی عشق‌ورزی با جانان نثار کرده‌اند، همچنان پیام تسلیت امام جمعه و استاندار کرمانشاه در پی شهادت جانباز کرمانشاهیمحبوب داستان‌سرای بزرگ هستی جاودانه مانده اند.

شهادت تأثر برانگیز جانباز گراننقدر حاج فردین وزیری که پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از مجروحیت به این مقام شامخ نائل آمد، اندوهی بزرگ بر وجودمان فرونشاند، ایثارگر گرانقدری که خالصانه و برای رضای حضرت حق از عزیزترین سرمایه‌های خویش گذشت.

اینجانبان به روح شهید سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک همه شهیدان درود فرستاده و با عرض تبریک و تسلیت به مردم شهیدپرور استان کرمانشاه، ایثارگران معزز و به ویژه خانواده محترم این عزیز، از خداوند متعال علو درجات برای آن شهید والامقام و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت می‌نماییم.

مصطفی علما                                                                                                   هوشنگ بازوند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه                                                    استاندار کرمانشاه

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش ۱۲۰ درصدی خرید‌های اینترنتی در کرمانشاه