در مراسمی به مناسبت هفته منابع طبیعی ۹ نفر از همیاران طبیعت و دو نفر از نمونه‌های ملی بخش کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان جوانرود تجلیل شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرماندار جوانرود در این مراسم گفت: توسعه پایدار با حفظ منابع طبیعی و حفاظت از محیط زیست محقق می‌شود و […]

در مراسمی به مناسبت هفته منابع طبیعی ۹ نفر از همیاران طبیعت و دو نفر از نمونه‌های ملی بخش کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان جوانرود تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرماندار جوانرود در این مراسم گفت: توسعه پایدار با حفظ منابع طبیعی و حفاظت از تجلیل از همیاران طبیعت در شهرستان جوانرودمحیط زیست محقق می‌شود و قدم برداشتن در این مسیر وظیفه همه آحاد جامعه است.

رستگار یوسفی با بیان اینکه در سال گذشته شاهد تلاش و همدلی مردم و مسئولان شهرستان در حفاظت از عرصه‌های ملی بودیم، افزود: این مهم بیانگر فرهنگ غنی مردم جوانرود است.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جوانرود نیز در این مراسم گفت: به مناسبت هفته منابع طبیعی، ۳ هزار و ۴۰۰ اصله نهال از گونه‌های جنگلی پهن برگ و سوزنی برگ در بین مجریان، بهره برداران طرح‌های جنگل کاری، همیاران طبیعت و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان توزیع و کاشت شده است.

علی منصوری افزود: امیدواریم در کاشت و نگهداری نهال شاهد همکاری بیش از پیش مردم باشیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
واکسیناسیون کرونا در کرمانشاه سرعت می‌گیرد