ریحانه پارسا یکی از ستاره های نوظهور تلویزیون بود. ریحانه پارسا یکی از ستاره های نوظهور تلویزیون بود. ریحانه پارسا که یکی از پرحاشیه‌ترین و جوان‌ترین بازیگران تلویزیونی است خبر ازدواج خود را منتشر کرد، در ادامه این مطلب به طور کامل با ریحانه پارسا آشنا خواهیم شد.ریحانه پارسا ۲۳ اسفند سال ۱۳۹۸ به طور […]

ریحانه پارسا یکی از ستاره های نوظهور تلویزیون بود.

ریحانه پارسا یکی از ستاره های نوظهور تلویزیون بود. ریحانه پارسا که یکی از پرحاشیه‌ترین و جوان‌ترین بازیگران تلویزیونی است خبر ازدواج خود را منتشر کرد، در ادامه این مطلب به طور کامل با ریحانه پارسا آشنا خواهیم شد.ریحانه پارسا ۲۳ اسفند سال ۱۳۹۸ به طور رسمی خبر ازدواج خود با مهدی کوشکی را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد.

ریحانه (جوادی) پارسا متولد سال ۱۳۷۷ می باشد، می گوید در رشته تئاتر تحصیل کرده و با بازی در سریال پدر به شهرت رسید. او بعد از بازی در این سریال پربیننده راهی دنیای تئاتر شد و در سینما و تلویزیون فعالیت آنچنانی نداشته است.

پدرش شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است، ۲ خواهر دارد. بعد در دوران دبیرستان وارد هنرستان تئاتر می شود. ریحانه پارسا مدتی در کافه صابر ابر کار می کرده و بیشتر با دنیای بازیگری آشنا می شود.

در تیزرهای تبلیغاتی (نظیر بانک شهر) بازی می کرده و بعد از آن مدتی مدل میکاپ عروس بوده است. اما همه چیز به کافه صابر ابر ختم می شود، جایی که ریحانه پارسا با عوامل سینمایی آشنا می شود و بعد از معرفی به حامد عنقا، برای بازی در نقش لیلا تست می دهد و در آخر به تیم بازیگران سریال پدر می پیوندد.

 

رشته من بازیگری است و زمانی که عوامل سریال پدر به‌ دنبال بازیگر نقش اصلی از طریق تست بودند برای نقش اصلی تست دادم و پذیرفته شدم. بهرنگ توفیقی و حامد عنقا از من تست گرفتند و هفته آخر پیش تولید سریال بود که با من تماس گرفته شد، پای توافق نشستیم و قرارداد بستیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
‍ شبکه زاگرس و مطالبات فرهنگی جامعه / سید علاءالدینحیدری

ریحانه پارسا ۲۳ اسفند سال ۱۳۹۸ به طور رسمی خبر ازدواج خود با مهدی کوشکی را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد. او و مهدی کوشکی ۱۸ سال اختلاف سنی دارند. ریحانه پارسا در صفحه خود نوشت: عهدمان در این قرنطینگی!

مهدی کوشکی متولد سال ۱۳۵۹ و مردادماهی است، او در شهر خرم آباد زاده شده و لیسانس ادبیات نمایشی دارد. آقای کوشکی با بازی در فیلم لانتوری و فروشنده به شهرت بالایی دست یافت. او از همسر قبلی خود صاحب یک پسر می باشد.

ریحانه پارسا: فضای تولید سریال (پدر)، هر روز برای من مثل کلاس درس بود و من از عوامل و بازیگران این سریال درس یاد می‌گرفتم. البته پیش از این در فضاهای ساده مثل مدرسه یا مراکز آموزشی رشته خودم، تجربه بازی را داشتم اما در سریال پدر فضای حرفه‌ای بود و جدی، و خلاصه تجربه همیشه به افراد کمک می‌کند.

ریحانه+پارسا

حواشی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بعد از بازی در سریال پدر به چهره ای شناخته شده تبدیل شد، او با انتشار عکس هایی با حجاب نه چندان متعارف توجه رسانه ها را به خود جلب کرد، پس از آن مردم به شدت از او انتقاد کردند و خانم پارسا عکس های اینستاگرامی خود را پاک کرد.

اما در زمان کوتاهی او تیپ هایی عجیب دوباره مورد توجه رسانه ها و شبکه های اجتماعی قرار گرفت. او در جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸ با تقلید رفتارها و اکت های آنجلینا جولی باز هم حاشیه ساز شد. او با اداهایی عشوه گرانه و چشمک زدن به دوربین عکاسان موجی از انتقادها را به سمت خود روانه کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)

ریحانه پارسا در حال حاضر بیش از ۵۰ هزار دنبال کننده دارد که این آمار روز به روز در حال افزایش است. او تاکنون نزدیک به ۲۰ پست در صفحه خود منتشر کرده و در بیو خود سن و سالش را با علامت تعجب درج کرده: (!۲۱).

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.