جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان درباره دیدار برابر ماشین سازی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی که روز آینده در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می شود، گفت: اول از هر چیزی عید مبعث را تبریک می گویم. امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد و بتوانیم به امید با یک نمایش خوب […]

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان درباره دیدار برابر ماشین سازی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی که روز آینده در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می شود، گفت: اول از هر چیزی عید مبعث را تبریک می گویم. امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد و بتوانیم به امید با یک نمایش خوب به موفقیت برسیم. ماشین سازی دو هفته است که با مربی جدید کار کرده و تغییراتی در تاکتیک هایشان داشته اند و شکل دیگری فوتبال بازی می کنند.

ما باید حواسمان جمع باشد و کل بازی را با تمرکز بازی کنیم و مقابل تیم خوب و با برنامه ماشین سازی خوب عمل کنیم.

نکونام ادامه داد: نکته ای که برای ما خیلی مهم است اینکه بهترین عملکرد را داشته باشیم. ما یک بازی سخت و سنگین با استقلال داشته ایم و از آن بازی تیممان شاید یک مقدار از لحاظ بدنی خسته باشد ولی بازیکنانی که فردا بازی می کنند، کاملا آماده هستند و تمرکز کافی را قطعا دارند تا بازی خوبی انجام دهیم و به موفقیت برسیم.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استقلال با گل نادری با پیروزی به رختکن رفت