سرویس کرمانشاه _ آئین نمادین اهدای ۵۰۰ تبلت به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) با همکاری استانداری کرمانشاه و با حضور مدیرکل مسکن و ساخت کمیته امداد کشور، خیرین و جمعی از مدیران در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد. به گزارش کردپرس؛ “هوشنگ بازوند” در این نشست اظهار داشت: خوشبختانه […]

اهدای 500 تبلت به دانش آموزان نیازمند استان کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ آئین نمادین اهدای ۵۰۰ تبلت به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) با همکاری استانداری کرمانشاه و با حضور مدیرکل مسکن و ساخت کمیته امداد کشور، خیرین و جمعی از مدیران در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.

به گزارش کردپرس؛ “هوشنگ بازوند” در این نشست اظهار داشت: خوشبختانه با همکاری دستگاه های ذیربط و خیرین، انسجام و وحدت خوبی در استان برای کمک رسانی به محرومین شکل گرفته و ما در این راستا تلاش می کنیم که از ظرفیت های موجود برای این مهم بکار گرفته شود.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) یکی از دستاروردهای بزرگ نظام و از یادگاران ارزشمند امام خمینی(ره) است، تصریح کرد: این نهاد انقلابی با مدیریت آقای دکتر بخنیاری در مسیر رسیدگی به محرومین و محرومیت زدایی در مناطق محروم کشور اقدامات بسیار ارزشمندی انجام می دهد و علاوه بر کارهای عمرانی و محرومیت زدایی، در بحران ها نیز کمک حال و یاری رسان به کشور است.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: نمونه بارز کمک رسانی این نهاد انقلابی در بحران ها ” زلزله استان کرمانشاه” است که همکاری بسیار خوبی در حل مشکلات داشتند و در این بحران نه تنها باری بر دوش استان نگذاشتند بلکه با جدیت و تلاش نیز باری از دوش استان برداشتند که ما از این اقدام عملی و انقلابی مدیریت محترم کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور و مجموعه همکاران این نهاد در کشور و استان تقدیر و تشکر می کنیم.

بازوند در ادامه با تشکر از همکاری و مشارکت خیرین در کمک رسانی به محرومین گفت: خوشبختانه با همکاری دستگاه های ذیربط و خیرین انسجام و وحدت خوبی در استان برای کمک شکل گرفته و ما در این راستا تلاش می کنیم که از ظرفیت های موجود برای این مهم بکار گرفته شود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای اهدای ۵۰۰ تبلت در بحث آموزشی به دانش آموزان در مناطق محروم استان، افزود: دانش آموزانی که قادر به تهیه تبلت برای گذراندن دوره های آموزشی خود نیستند مانند فرزندان خودمان می باشند لذا وظیفه داریم که با جدیت و تلاش در راستای حل مشکلات این عزیزان گام برداریم.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: باید یک بسیج عمومی با کمک و همکاری خیرین و تمامی نهادهای ذیربط برای کمک رسانی در جهت حل مشکلات تمامی دانش آموزانی که فاقد تبلت هستند، در استان شکل بگیرد و ما در این راستا تمامی اهتمام و تلاش های خود را بکار گرفته ایم.

مقام عالی استان با بیان اینکه بحران ملی نیاز به یک انسجام ملی دارد، گفت: تلاش می کنیم که یک اقدام عملی در راستای بحث محرومیت زدایی در استان صورت گیرد و در این راستا علاوه بر شکل گیری یک انسجام برای حل مشکلات دانش آموزان فاقد تبلت، برنامه هایی برای گازرسانی انشعاب گاز به ۲ هزار مسکن محرومین و همچنین ساخت هزار باب امکانات بهداشتی در مناطق محروم استان در نظر گرفته ایم و همچنین برنامه هایی نیز برای ساخت مسکن برای افراد محروم در اقصی نقاط استان تدوین کرده ایم.

وی بیان داشت: برای در اختیار گذاشتن زمین رایگان برای ساخت ۲ هزار واحد مسکن در استان هیچ مشکلی نداریم و همچنین اقدامات لازم برای رایگان شدن اعطای مجوزها برای ساخت چنین واحدهایی در استان انجام خواهد شد.